Корзина
5 отзывов
Як уникнути проблем і заощадити при покупці і обслуговуванні детектора банкнот
Контакты
ООО "ТЕХНОВДС"
+38044290-84-50
+38050475-33-90
+38067572-21-70
+38066567-74-26
УкраинаКиев03022, ул. Васильковская, 34 корп.М, оф.112
Карта

Як уникнути проблем і заощадити при покупці і обслуговуванні детектора банкнот

Як уникнути проблем і заощадити при покупці і обслуговуванні детектора банкнот

Практично кожна компанія втрачає чимало грошей, коли касири помилково приймають фальшиві купюри. Як би не були уважні працівники, фальшивомонетники постійно вдосконалюють свою техніку, і потік підроблених грошей не меншає. І боротися з ними можна лише одним способом: перевіряти кожну підозрілу купюру за допомогою детектора.

Цей обов’язковий для компаній сфери роздрібної торгівлі атрибут пропонують багато фірм. Більшість моделей передбачає використання люмінесцентної лампи. Техніка перевірена часом, звична для працівників і ремонтного персоналу. Однак вона, незважаючи на деякі переваги, має ряд серйозних недоліків.

По-перше, люмінесцентні лампи час від часу перегорають. І касир змушений або закривати свою точку, або постійно витрачати час, передаючи гроші для перевірки колегам. У піковий час продажу, особливо в період свят, зупинка каси або затримка в обслуговуванні злить відвідувачів. Які в підсумку навіть можуть просто відмовитися від покупки і відправитися в інший магазин. Альтернатива – приймати купюри без перевірки – ще гірше. Шахраї дуже швидко помічають, на якій касі нехтують правилами безпеки і користуються наданою можливістю, збуваючи підроблені гроші.

По-друге, заміну перегорілої лампи призводить до додаткової втрати часу і грошей: на оформлення заявки, вивчення пропозицій, замовлення і постачання необхідних деталей. Причому вийти з ладу може не тільки лампа – іноді перегорають стартери, ламаються кріплення, перетирається шнур живлення і так далі. У такому випадку робота каси також виявляється заблокованою. Принаймні на деякий час.

Третій недолік традиційних приладів: втрата потужності лампою. Формально прилад працює, і теоретично допоможе касиру виявити підроблену купюру. Але фактично слабке світло і підвищення майстерність фальшивомонетників призводить до того, що співробітник з кожним разом приймає все більше підробок. У підсумку така економія виходить боком компанії.

Українська компанія ТехноВДС розробила детектор достовірності купюр, позбавлений цих недоліків. У ньому використовується сучасна інноваційна система світлодіодів, створена і вироблена в Україні. Детектор ВДС-51 має ряд переваг порівняно із обладнанням, традиційно використовуваних в рітейлі. Насамперед, він відрізняється підвищеним терміном експлуатації – 50 000 годин. Завдяки тому, що він розроблявся і виробляється в Україні, не виникає жодних проблем із сервісним обслуговуванням. По-друге, використання світлодіодів різко знижує споживання енергії. ВДС-51 споживає всього 3Вт.

Ще одна перевага – міцний і довговічний металевий корпус із плоскою горизонтальною поверхнею. Завдяки цьому легше обладнати робоче місце касира, прилад компактніше, і персоналу зручніше з ним працювати. А металевий корпус виключає можливість пошкодження техніки навіть при необережному використанні. Крім того, детектор обладнаний знімними шнуром живлення і кнопкою вимикання: двома деталями, які найчастіше виходять з ладу при експлуатації обладнання.

Розроблений ТехноВДС світлодіодний детектор – унікальна українська розробка не має аналогів у світі, вигідно відрізняється від імпортної техніки ще і низькою ціною: всього 960 грн з ПДВ.

Довідка. ТОВ “ТехноВДС” – молода компанія, що динамічно розвивається, вже завоювала популярність серед українських замовників. Основний напрямок діяльності – постачання торгового обладнання, запасних частин (ЗІПА), комплектуючих, витратних матеріалів, а також продукції, розробленої майстрами компанії. Серед оригінального устаткування, пропонованого ТехноВДС: детектори банкнот ВДС-51 і ВДС-11. Наші клієнти: мережі супермаркетів Мегамаркет, Дігма, Бджілка, Одна Ціна, Рукавичка, Зростання, Фуршет, аптечна мережа 36,6, мережа магазинів білизни Білизна стріт, мережа ломбардів Сакура, мережі магазинів Springfield, ZARA.

Ukrainian Retail Association